Pohřeb měla Zuzana Dřízhalová ve stejném kostele jako svatbu!

Zemřela sedm měsíců poté, co prožila štěstí s adoptovaným synem.

Popularitu si Zuzana Dřízhalová (†36) získala hlavně v televizních seriálech Rodinná pouta nebo Nemocnice na kraji města po dvaceti letech. Osud jí dopřál málo času a většinu ho strávila bojem s rakovinou.

O herectví se začala Zuzana zajímat už v dětství. „Líbilo se mi, že můžu něco předstírat a ani za to nedostanu. Jako holčička jsem si dost vymýšlela a naši se za to na mě zlobili,“ vzpomínala. Po základní škole chtěla jít na konzervatoř, ale nakonec dala na radu otce a šla raději studovat gymnázium.

Mezitím se začala zajímat o přírodní vědy. Po maturitě nastoupila na Vysokou školu chemicko-technologickou. Když doprovázela kamaráda ke zkouškám na DAMU a kterému pomáhala s dialogem, v komisi seděl

Zbývá vám 83% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden