Pohrozila mu rozchodem a on jí teď klečí u nohou!

Bál se snad, že ho opustí i s malou dcerou?

Není to tak dlouho, co se bývalá modelka Agáta Hanychová (33) hroutila z toho, že je na vše sama, a její manžel Jakub Prachař (35) jí s ničím nepomáhá. Vypadá to, že mu dala nůž na krk, protože teď seká latinu! Drsná výhrůžka Hanychová si stěžovala, že Jakub je stále mimo domov a má miliony pracovních závazků.

Nedokázala se smířit s tím, že musela zvládat výchovu svého syna Kryšpína (7) a dcery Mii (1) bez chlapské ruky. Aby si svého manžela omotala kolem prstu, usmířila se dokonce s jeho matkou Danou Batulkovou (60), která Agátu neměla vůbec v oblibě.

To ovšem vůbec nepomohlo, a proto muselo pravděpodobně dojít na nejhorší! Zřejmě ho postrašila tím, že od něho odejde i s oběma potomky. Nebylo by divu, kdyby se toho Prachař zalekl a začal se více starat o rodinu.

Klidně se sbalí a odejde! Nedávno se ukázalo, že dokonce vyvedl svého nevlastního syna Kryšpína na slavnostní představení nových hraček pro děti. Skloubil tím však rodičovské povinnosti s prací, protože tuto událost moderoval.

Patrně se nad sebou zamyslel a Agátě chtěl udělat radost. Snad si Jakub uvědomí, co vše pro něho jeho žena dělá a nebude ji nadále zanedbávat. Nemuselo by to mít šťastný konec! O Agátě je známo, že je poměrně rázná a rozhodně by neměla problém Jakubovi říct, ať si sbalí svých pět švestek a vrátí se, až bude mít v hlavě jasno o svých prioritách.

Navíc nikdo po jejich svatbě nepředpokládal, že by tito dva spolu snad vydrželi navždy..

reklama
reklama

Komentáře