Pojďte s Luneticem rozšvihat Kostelní náměstí

Projekt “Skákejme pro zdravé srdce” pořádá Nadační fond Energie pomáhá. Ten si za svůj cíl klade podporu zdravého způsobu života, zdraví a prevenci vzniku kardiovaskulárních onemocnění, která jsou stále nejčastější příčinou úmrtí.

Pilotní akce projektu uskuteční se v pondělí 25. září 2017 bude od 9:00 hodin u OC Forum na Kostelním náměstí v Ústí nad Labem pod záštitou primátorky Ústí nad Labem Věry Nechybové. Od 9:00 ráno je připraven bohatý program právě pro základní školy, odpoledne pak pro širokou veřejnost.

https://www.youtube.com/watch?v=SkYcnE4GaVw&feature=share&list=UU1pFtFpe3cNzTJFLAcw6V1g.

Zažijte sportovní exhibice ve skákání přes švihadla, vystoupení Lukáše Konečného, Fabiany Bytyqi, mistra světa ve footbagu Jana Webera, biketrialová show, youtuberka Veronika Spurná a Freemove.cz team s parkur show, ukázky záchrany života s defibrilátorem,  workshopy a další doprovodný program se závěrečným koncertem skupiny Lunetic.

Akce předchází Světovému dni srdce, který připadá na 29. září. Prvním hmatatelným počinem Nadačního fondu Energie pomáhá bude i nákup stacionárního defibrilátoru, který bude po dohodě s odborníky umístěn na místo, na které by vozidlo záchranné služby nemuselo dorazit včas.

Nadační fond Energie pomáhá založili manželé Aleš a Lenka Grafovi v létě 2017. Generálním partnerem Nadačního fondu Energie pomáhá je společnost Centropol, kterou Aleš Graf vlastní. Více informací, program a harmonogram akce naleznete na webových stránkách projektu.

..

reklama
reklama