Můj kousek štěstí

Pokračování tajného románku Ljuby Krbové?

Scénář jim ho přeje

Jeden bez druhého nedali ani ránu. Znamená to, že je mezi nimi něco víc?

Už před nějakou dobou se kuloáry neslo, že sympatická herečka z Ulice a její kolega z nekonečného seriálu Adrian Jastraban (55) jsou mnohem víc, než jen kamarádi. Herec v roce 2022 ze seriálu zmizel, jeho postava Bedřicha Lišky se odstěhovala, brzy se má ale všechno změnit.

A povídá se, že si to vymodlila zejména Ljuba Krbová (65). Náš zdroj, který má k Ulici velmi blízko, potvrdil, že se chystají velká škatulata. Nejenže se objeví noví lidé, ale vrátí se i staří známí. Což má být právě případ Jastrabana.

Padli si jasně do noty...

O jejich možném románku se přitom spekulovalo už mnohokrát, neboť spolu nejen dlouho v seriálu tvořili pár, ale hráli spolu i na divadelních prknech. Navíc se nikdy netajili tím, že je jim spolu dobře, neustále byli samý úsměv. Zkrátka člověk by si snadno mohl říct, že je to spokojený pár.

Jastrabanův návrat do Ulice by potěšil nejen Krbovou, ale i diváky.

Navíc se povídá, že oba mají dlouhodobě potíže ve svých vztazích. Jastraban svoji drahou polovičku úzkostlivě tají, a mluví se dokonce o tom, že se už před nějakou dobou potichu rozešli.

Možná i kvůli Krbové, která se prý s manželem Ondřejem Neffem (78) neveze úplně na stejné vlně. Zatímco ona by ráda cestovala a poznávala svět, on už by prý chtěl mít svůj klid. Je to důvod ke krizi?

Dostala zákaz?

Krbová si údajně před několika měsíci vymínila, že bude její role v Ulici umenšena. Plánovala, že se „rozlétne“ po světě a bude se věnovat milovanému focení. Manželovi se to ale nemělo líbit, což Krbovou zase mělo naštvat.

Zdá se, že se možnou krizi rozhodla řešit prací a poprosila scenáristy Ulice, aby ji zase vrátili do hry. Najednou totiž patří v seriálu k zásadním postavám a podle jejího vyjádření to bude pokračovat. Podle mnohých ji tak sám Neff nahnal do náruče Jastrabanovi.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden