Moje šťastná hvězda

Poláková s Liškou jsou těsně před zhroucením!

Nezvládají péči o dceru?

Ačkoli se říká, že rodičovství je ta nejkrásnější věc, která člověka na světě může potkat, realita bývá většinou jiná. To platí i v případě slavného páru.

Značně strhané výrazy mají herec Pavel Liška (45) a herečka a zpěvačka Bára Poláková (33) pokaždé, když je někdo zahlédne mimo společenské akce. Ačkoli se snaží vypadat spokojeně a šťastně, nemohou se přetvařovat pořád.

Nezvládají svého  potomka?

Před rokem se jim narodila první společná dcera Ronja a oba zářili štěstím. Liška už má z prvního manželství syna Šimona (11), ale Poláková si asi tou dobou dost dobře neuměla představit, co všechno starání se o dítě obnáší. A teď už to zřejmě ví. Místo toho, aby šla sama na mateřskou dovolenou, poslala na ni svého partnera. Nechtěla se vzdát své kariéry. A Liškovi to evidentně nevadilo. „Je pro mě relax být s ní,“ prohlašoval ještě nedávno do médií. Jenže uplynulo pár týdnů a všechno je jinak. Za strhané výrazy, pohublost a kruhy pod očima zřejmě může zjištění, že Poláková čeká druhé dítě. Proč riskuje zdraví? Co je ovšem nejhorší, herečka dělá, jako by vůbec těhotná nebyla, a riskuje! Známí o ní říkají, že jezdí jako blázen. „Mám ráda živá auta. Nejde mi prvotně o rychlost, ale o svižnost. Skvěle se proto cítím v zatáčkách,“ přiznala. Na první pohled to vypadá, že o druhé dítě příliš nestojí. Nejenže si těhotenství zřejmě příliš neváží, ale dcera Ronja ji vyčerpává natolik, že na dalšího potomka nemá ani pomyšlení. Jenže se bude muset obrnit trpělivostí a zatnout zuby. Nebo že by šel na mateřskou opět její partner?

Kdo se o nový přírůstek postará?

Své kariéry se Poláková nevzdá ani tentokrát, leda že by se cítila natolik vyčerpaná, že už by jí na práci nezbývaly síly. Ale jak je známo, herci rádi riskují své zdraví. V jejím případě by to byla skutečně holá nezodpovědnost. Ustojí partneři druhé dítě? A budou mít vůbec čas jeden na druhého, když sotva ukočírují jednu ratolest? Aby se nakonec oba dva skutečně z toho všeho nakonec nezhroutili.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Štítky:
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden