Pomlouvá ji Michal Dlouhý

Máme dost příkladů, že herecké manželství možné je, pane Dlouhý

Hvězda seriálu ZOO, herečka Sabina Laurinová (50) je krásná jako princezna, však také princezny hrála. O obdivovatele nikdy neměla nouzi, ovšem lásku na celý život bohužel nesehnala.

Důležité vztahy s otci jejích dcer pokaždé zkrachovaly, ať už s rockerem Josefem Vojtkem (57), anebo se stomatologem Karlem Kameníkem (61). Když se jí zeptáte, co bylo důvodem rozchodů, odpovědi se vyhne. Sabina Laurinová (50) je totiž mistr v disciplíně zvané mlžení.

V současné době kupodivu promluvila o rozchodech s muži trochu konkrétněji. Předeslala, že ničeho, co se v jejím životě stalo, nelituje. „Možná, že kdybych toho muže potkala v jiné době než v té, kdy jsme se potkali, tak by to bylo lepší,“ dodala.

Tvrdí, že muž ji vždy musí něčím podstatným zaujmout, pokaždé se zakoukala do určité vlastnosti toho člověka, a bylo to adekvátní jejímu věku a zkušenostem. A tak zůstala s dcerami Valentýnou (20) a Majou (13) sama.

Herec Michal Dlouhý (53), s nímž půvabná Sabina chodila v devadesátých letech, naznačil, že žít s herečkou má svá úskalí: „Vím, jak jsem udělal dobře, že jsem si nakonec vzal ženu, která nemá s herectvím nic společného.“

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden