Pomluvy kvůli svatbě

Svatbu Jiří Langmajer (53) společně s Adélou Gondíkovou (46) tajili do poslední chvíle. Pak se ale strhla smršť nevídané kritiky.

Fanoušky pochopitelně naštvalo, že o svatbě neinformoval pár alespoň s několikahodinovým odstupem, aby se mohli radovat s nimi a v tento šťastný den na ně myslet. Jenže Adéla Gondíková s Jiřím Langmajerem nechtěli riskovat, že se na jejich obřad a následnou party dostane někdo z novinářů nebo neodbytných fanoušků. Což ale mnozí pochopili. Co ale nepochopil téměř nikdo, byl fakt, proč svou svatbu spojili s propagací dnes již propadající se kapely JAR. Langmajer nejprve tvrdil, že když kapela JAR na sebe poutá výkřikem Kouba se žení!, že to nevypovídá nic o tom, že se bude ženit on, ale že jde čistě jen o souvislost mezi ním a jeho rolí ve filmu Copak je to za vojáka.

Svatbu spojili podivně s propagací skupiny JAR

Někteří mu uvěřili, jiní ne. A v neposlední řadě lidem vadí, že zatímco obyčejní lidé si vesměs musejí platit celou svatbu sami, známé tváře si za ni ještě nechávají zaplatit. Zda je to případ i Gondíkové s Langmajerem, se nepotvrdilo, ale objevily se spekulace, že šaty prý herečka dostala od jedné známé módní návrhářky a občerstvení jim údajně také dodávala firma, která byla ráda, že jí herci udělají reklamu.

reklama
reklama