Pomsta bude sladká, miláčku!

Když jí řekl, že už ji nemiluje, zlomil jí srdce. Žilková si to ale líbit nenechá a chystá se ho zničit!

Vypadá to, že si s herečkou Veronikou Žilkovou (60) není radno zahrávat. Sice to je ona, kdo skončil po rozchodu s Martinem Stropnickým (65) sám, ovšem jen tak to nenechá. Chystá pomstu!

Herečka známá ze seriálu Hvězdy nad hlavou Veronika Žilková (60) evidentně dělá vše pro to, aby se svému manželovi, velvyslanci České republiky v Izraeli Martinu Stropnickému (65), co nejvíc pomstila.

S médii se rozhodně mluvit nebojí

Nejenom že jejich rozchod moc ráda medializuje a ochotně dává na toto téma rozhovory do všech bulvárních plátků, ale rovněž se mu snaží zavařit i jinými způsoby.

Tentokrát do toho zamotala i společnou dceru Kordulu (16)! Stále nemají rozvodové papíry na stole, ovšem každému musí být jasné, že tento rozchod, potažmo rozvod je

Zbývá vám 86% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden