Pomsta všem chlapům!

Ráda trávila čas po boku zajímavých mužů. O jejich pozornost nikdy neměla nouzi. Teď se ale zdá, že její zájem o muže doznal velkého obratu. Z jejích choutek je cítit jistá škodolibost.

Temperamentní herečka se netají tím, že se ráda obklopuje spíše mužskou než ženskou společností. Aby také ne, atraktivní zrzka zaujme nejednoho muže. Není to tak dlouho, co se po třech letech rozešla s muzikantem Janem Melíškem (34), a jako důvod rozchodu naznačila, že by chtěla vést dospělejší život.

Těžko říct, zda tím chtěla říct, že její partner byl nedospělý, je ale jasné, že po rozchodu dlouho nesmutnila. „Kolem mě je spousta mužů a já nikdy

Zbývá vám 75% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS.
Letní sleva!
Namísto obvyklých 20 Kč stojí nyní odemknutí článku pouhých 9 Kč! Kód k odemknutí článku, který od nás obratem obdržíte, můžete také zcela zdarma poslat svojí kamarádce a potěšit ji v letních měsících pohodovým čtením. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 900 10 09. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9001009 je 9 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden