Pomstila se zlobivému partnerovi po letech milencem?

V minulosti ji Ondřej Rančák pořádně ponížil, když posílal intimní obrázky jiným ženám. Odpustila mu jen naoko a teď se mu mstí za jeho zády?

Opravdu si herečka Aneta Krejčíková (31) našla milence, jak už se nějaký ten týden spekuluje? Anebo se jen chystá svého partnera Ondřeje Rančáka (37) opustit, protože zjistila, že vztah nemá smysl?

Ačkoli je herečka ze seriálu Ulice Aneta Krejčíková (31) na sociálních sítích velmi aktivní, o tom, jak funguje její soužití s fitness trenérem Ondřejem Rančákem (37), moc nemluví.

V nedávném rozhovoru ale jedné novinářce přiznala, že prožívají složité období, a vlastně tím jen přiživila spekulace, které kolem ní už nějaký ten pátek kolují. Údajně Krejčíková zvažuje, že partnera opustí, a dokonce je ve hře i milenec! Pokud by ale opravdu došlo na milence, pak by vlastně neudělala Krejčíková nic než to, čím ji v minulosti její partner ponížil.

Před pěti lety se na něj totiž provalilo, že má silné choutky i na jiné ženy. Bohužel pro Anetu ale tehdy nezůstalo jen u choutek. Na Rančáka se totiž provalilo, že

Zbývá vám 86% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden