Populární zpěvačku Věru Martinovou celkem čtyřikrát obešla smrt hodně zblízka!

Poté, co porazila rakovinu, musela se potýkat s dalšími zdravotními problémy!

Jedna z legend české country Věra Martinová (60) musela během své kariéry čelit i ohrožení života. Vypořádala se ale jak s následky tragické autonehody, tak se závažným onemocněním!

Narodila se v Opočně a vyrůstala v Dobrušce. Svoji první kytaru dostala, když jí bylo osm roků. Okamžitě se s tímto hudebním nástrojem spřátelila, ačkoliv v té době ještě netušila, že jí bude doprovázet celým životem.

Proč si změnila příjmení?

Známe ji sice jako Věru Martinovou (60), ale v rodném listu měla napsáno Věra Šolínová. Nejspíš vás zajímá, proč má zrovna toto příjmení, když se tak nejmenoval žádný z jejích manželů. Vysvětlení je trochu pikantní. Objasnila to Věra sama: „Když jsem byla v Brně, tak jsem tím jménem hodně trpěla. Dáte ‘u‘ místo ‘o‘ a už je to špatně a každý se směje. Takže když mi kdysi Karel Vágner (78) řekl, že s

Zbývá vám 89% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama
reklama