Moje šťastná hvězda

Pořád ho jen šmíruje!

I když je o Evu Perkausovou (26) velký zájem, ona už je přes dva roky šťastně zamilovaná do podnikatele Ivana Hecka (37).

Moderátorku neustále sžírají pochyby

Nedávno ale přiznala, že jejich vztah není tak růžový, jak se může na první pohled zdát. Podívala se mu do mobilu Panuje v něm totiž velká žárlivost! Eva svěřila, že nevěru svého partnera by asi nikdy nepřekousla.

Není však zastánkyní žádných hysterických scén. Když něco potřebuje vědět nebo si chce něco ověřit, buď se partnera zeptá, nebo to udělá sama.

Vyšlo najevo, že měla Ivanovi dokonce v minulosti prolustrovat mobil bez jeho svolení, jen aby zjistila, s kým si píše a volá. Naštěstí nic nenašla, takže byla spokojená.

Občas to přehání

Jeden by si myslel, že tak půvabná žena nebude mít zapotřebí tolik žárlit. Opak je ale pravda. I Ivan je žárlivec, ale nikdy to nepřehání tak jako jeho přítelkyně.

Tihle dva se kvůli svému temperamentu už nejednou dostali do pořádné hádky, která měla dokonce několikrát směřovat i k rozchodu. Zázračným způsobem jim to spolu ale pořád klape, ale otázka je, jak dlouho.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden