Pořád ji to táhne k bývalému?

Zpěvačka a dnes také podnikatelka LUCIE BÍLÁ (54) tvoří se svým zajíčkem RADKEM FILIPIM (37) pár už několik let. Vše se zdá být bez chybičky, ale Lucie má v poslední době až podezřele blízko k bývalému partnerovi.

Jejich vztah už rozhodně není takový jako na začátku. Lucie Bílá (54) randí s mladším fitness nadšencem Radkem Filipim (37) už něco málo přes čtyři roky.

Jak se vůbec dali dohromady? Svedla je k sobě ohromná náhoda. Lucie byla zrovna po premiéře muzikálu Carmen, „naháněli“ ji novináři a najednou se objevil on.

Hodně věcí se změnilo

Potřebovala se rychle někam schovat, a tak využila právě pohledného svalovce stojícího opodál. Schoulila se do jeho náručí, a tak se ocitla v objetí Radka Filipiho.

Pronesla, že se jedná o jejího nového přítele, a Radek to překvapivě potvrdil. Od té doby tvoří pár. Uběhlo ale pár let a některé věci jsou jiné. Lucie už se teď primárně nevěnuje zpěvu a vydělává si různě.

Odkoupila divadlo Ta Fantastika, přejmenovala ho na Divadlo Lucie Bílé a zafinancovala jeho nákladnou rekonstrukci. Divadlo vlastní spolu se svým bývalým partnerem Petrem Kratochvílem (69), od kterého se naučila podnikat.

Nemají na sebe čas?

Aby toho nebylo málo, odkoupila ještě kulturní dům ve svých milovaných Otvovicích, kde vyrůstala. Otevřela také hospodu a má tam i svou dílnu, ve které tvoří šperky. A jejím posledním výdělečným byznysem je její vlastní značka kávy.

Vydělává tedy nemalé peníze a má co dělat, aby si našla chvilku volného času. A to má být, mimo jiné, jedním z důvodů, proč její vztah s Radkem chřadne.

Zatímco partner se snaží, jak může, zpěvačka žije jen pro svou práci, která ji nejen baví, ale i naplňuje. Filipimu už zřejmě došlo, že je a asi nejspíš vždycky bude na vedlejší koleji.

Dělá ze sebe šaška?

Přesto se ale rozhodně nevzdává a dál dělá doslova psí kusy, aby na sebe upoutal pozornost. Lucii sbalil především na svůj smysl pro humor, a tak se údajně snaží sázet hlavně na tuto kartu. Vypráví Bílé jeden vtip za druhým, předvádí legrační scénky, je to zkrátka komik.

Bílá se po jeho boku odreaguje a zasměje, tím to ale očividně hasne. Může s ním Lucie řešit vážné věci a také starosti, které ji trápí? Nad tím se má zpěvačka v posledních dnech údajně dost zamýšlet.

Lucie je očividně trochu na pochybách, co se jejího vztahu s Radkem týče. Asi chce přijít na jiné myšlenky, a proto se ráda sejde se svým bývalým partnerem Kratochvílem.

Fungují nejen jako obchodní partneři

Vídají se nejen v práci, často si ale mají vyjít zkrátka jen tak. Kromě pracovních záležitostí mají řešit i ty osobní. I po tolika letech tak mezi nimi panuje velká důvěra, což někomu přijde možná trochu zvláštní. Před časem Bílá prozradila, že Petrovi kdykoli pomůže a nenechá ho na holičkách.

Zřejmě jí na něm ještě pořád hodně záleží. Vrátí se k němu? Zřejmě za tím stojí i jejich společný syn Filip (25). Jako rodiče budou muset fungovat už napořád, a právě tady se nabízí otázka, jestli by mezi nimi znovu nemohla vzplanout láska.

Vídají se často, rozumějí si, Bílá se o Petra může kdykoli opřít. Dá přednost bývalému partnerovi, nebo si nechá Radka, který ji umí rozesmát?

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden