Miluje Simona Stašová svého exmanžela?

Ačkoli se už před lety rozvedli, nikdy se nepřestali milovat. Má to ale jeden velký háček!

Stará láska nerezaví. V případě SIMONY STAŠOVÉ (67) to zřejmě platí dokonale. Prý ji to stále velmi táhne k exmanželovi. Skončí s Italem EUSEBIEM CICCOTTIM (64) zase spolu?


Herečka Simona Stašová (67)mnohokrát přiznala, že má pro Italy slabost. Osmileté manželství s Eusebiem Ciccottim (64) sice před časem skončilo, teď se ale zdá, že se zase dávají dohromady.


Stašová Itálii miluje, podle ní tam v minulých životech musela žít jako kočka, kterou si místní hýčkali. Táhne ji to jak na Apeninský poloostrov, tak i ke stále charismatickému Eusebiovi. Jak to nakonec dopadne?


Až se rozhodne, může být pozdě


Bohužel to má ale jeden velký háček. Její maminka Jiřina Bohdalová (91) ji v posledních měsících hned několikrát vystrašila. Není to tak dávno, co si poležela v nemocnici s těžkou chřipkou, kvůli níž musela dostávat kapačky, pak se zase v médiích objevila zpráva, že si slavná herečka naštípla obratel.


S Eusebiem si i po rozvodu stále dobře rozumí.

Chce být nablízku mamince

A to je jen hrstka toho, čím si musela projít. V posledních letech zdravotní problémy bohužel útočí čím dál častěji, čemuž se ani není moc divit vzhledem k jejímu věku. Už i z toho důvodu jí chce být dcera nablízku a případný zbytek svého života v Itálii odkládá.

Je od ní samozřejmě velmi hezké, že chce zůstat mamince po boku, je však celkem možné, že tím nadobro promarní svou šanci. A to už podruhé! Není tajemstvím, že za rozpad manželství s Eusebiem se zasloužila právě ona.

Sama přiznala, že byla velký rošťák a později toho velice litovala. Nepřímo tak naznačila, že za vším stála nevěra. S exmanželem ale styky nikdy nepřerušili, a to nejen kvůli jejich synovi Markovi (36).

Dojde na stěhování do Itálie?

Klidně se však může stát, že až o svou maminku přijde, skutečně se rozhodne, že zbytek svého života stráví v Itálii. A pokud na to opravdu dojde, určitě bude Eusebio tím prvním mužem, kterého osloví, a možná naváže po letech bližší kontakt.

Faktem je, že je to právě on, o kterém vždy mluvila moc hezky, a nejspíš i dodnes rozvodu trochu lituje. Vztahu tak mohou dát druhou šanci.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden