Můj kousek štěstí

Pořád někde lítá! Vendulo, a co rodina?

Manžel je na nervy.

Vychovává dva syny, z toho jednoho maličkého. Přesto žije skoro jako svobodná dívka milující společenský život. Ale jak dlouho to bude bavit jejího manžela? Kdy mu dojde trpělivost?

Svěřila se, že životní druh Josef Pizinger (35) už jí začíná předhazovat, že pořád někde lítá. „Manžel už je trochu nervní, že pořád nejsem doma, ale jsou to všechno pracovní povinnosti,“ přiznává Vendula Pizingerová (51), že doma panují neshody.

Pravda je, že ji společenský život odedávna zcela pohlcuje. Miluje večírky a plesy. Zejména v plesové sezoně se zaobírá činnostmi, na které jiné mámy nemají ani pomyšlení.

Přitom vychovává Jakuba (17), syna hudebního skladatele Karla Svobody (†68), a Josefa (2), kterého porodila současnému manželovi.

Příliš velká prsa

Nedávno se například během parádění na jeden z plesů snažila nacpat příliš velká prsa do příliš vyzývavého výstřihu. „Šaty mi padly hned do oka, ale nedošlo mi, že byly ušité na modelku, co má malá prsa,“ posteskla si.

Své bujné poprsí tedy spoutala lepicími páskami a její nebezpečný dekolt byl následně jednou z největších atrakcí celého bálu. Ve společnosti se sama cítí jako ryba ve vodě. Manžel hlídá malého synka, Vendula září na galavečeřích či večírcích.

Padnout na dno

„Rodina je pro mě v životě nejvíc. Už nikdy nechci být sama a padnout na dno,“ řekla přitom loni. Že by na tato slova začala zapomínat?

Vztah s o mnoho mladším Pizingerem již poznamenalo nejedno drama: veřejnost žasla nad věkovým rozdílem, tchyně s Vendulou roky nemluvila, rovněž přizpůsobovat se mladšímu partnerovi a jeho sportovním aktivitám je prý pro blondýnku vyčerpávající.

A pro něj je možná náročné přizpůsobit se její touze po společenském životu. Teď už by to chtělo klid, nikoli řádění na večírcích – kterého se však prezidentka Kapky naděje není schopna vzdát.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden