Moje sladké tajemství

Pořádná hádka přímo na ulici!

Měl na ni sprostě křičet, a křehká herečka měla dokonce i plakat.

Zdálo se, že našel svoji bohyni. Jakub Prachař (38) ještě nedávno pěl ódy na svoji krásnou mladou partnerku Saru Sandevu (24), že se ani jeho bývalka Agáta (36) takových lichotek nedočkala. Jenže jak se zdá, není vše, jak se zdá...

Bohužel některé veřejně známé osobnosti občas zapomenou, že je na ulici každý pozná, a nenápadné chování jim nic neříká. Hlavu si s tím neláme zřejmě ani Jakub Prachař (38). „Jsem na tebe pyšný, lásko,“ vyznal se nedávno ze svých citů k Saře Sandevě (24).

Dohromady je dal seriál Dvojka na zabití. Tak to mají i v reálu.

O tom si mohla jeho bývalá žena a matka jediného dítětě Agáta Hanychová (36) nechat jen zdát. Jak se ale zdá, líto jí to být nemusí, protože když si Jakub asi myslel, že se nikdo nedívá a neposlouchá, mluvil se svojí mladičkou láskou trochu jinak.

Ženu ani květinou neuhodíš. A ostrým slovem?

„To ses snad úplně pos.ala!“ měl Jakub vypustit z úst, zatímco naštvaně kráčel asi metr před svou milou. Ta prý jen stěží zadržovala slzy, a to ještě ani jeden z nich netušil, že je někdo sleduje.

Agáta, která momentálně pluje na růžovém obláčku s lékařem Andrejem (38), by možná mohla říct, jestli je Jakub tak prchlivý, ale neudělá to. „Prosím vás, už dost o Jakubovi,“ nechce se o něm bavit. Asi ví proč.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden