Lucii Benešové (50) ze seriálu ZOO Nové začátky by její věk hádal jen málokdo a na to, že má už dvě vnučky, opravdu nevypadá. Sama se netají tím, že ji nová role překvapila.
Netušila totiž, že přijde tak brzy. Doma dokonce dala všem přísný zákaz, aby jí říkali babičko. Na druhou stranu ji daleko víc trápí fakt, že to mezi ní a manželem Tomášem Matonohou (54) dost skřípe.

Už nějakou dobu si žijí každý po svém a zatím to nevypadá, že by se to v nejbližší době nějak výrazně změnilo. Benešová propadla kouzlu renovací zchátralých objektů a bere si stále další a další projekty, prý i proto, aby neměla pořád na očích nerudného a negativně naladěného manžela.

Kdejaký muž by dal cokoli za to, aby s ní mohl strávit pár hezkých chvilek, ale od něho se podle všeho žádných pochval a komplimentů nedočká. Jestli to takhle půjde dál, asi nebude mít na výběr, a Matonoha půjde chtě nechtě ze hry.