Pošle partnera na mateřskou?

Její popularita klesá. Nechá to jen tak být, nebo se bude všechno snažit zachránit? A co Forejt? Byl by ochotný vyměnit zástěru za plenky?

Už za pár dnů se z EVY BUREŠOVÉ (29) stane dvojnásobná maminka. Starost jí prý ale nedělá jen porod, ale i strach o práci a partnera PŘEMKA FOREJTA (35). Jak chce situaci vyřešit?

Do porodu už odpočítává poslední dny. Eva Burešová (29) se sice nemůže dočkat, až si konečně pochová vytouženého potomka, kterého čeká se šéfkuchařem Přemkem Forejtem (35), zdá se ale, že si svého uzlíčku štěstí možná neužije tolik, jak původně plánovala.

Jak už jsme vás informovali, její kariéra se totiž značně otřásá v základech a sama moc dobře ví, jak špatně se pak opět naskakuje do rozjetého vlaku. Navíc se říká, že by byla ráda, kdyby potetovaný kuchtík šel na mateřskou dovolenou místo ní, ještě z jiného

Zbývá vám 86% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS.
Letní sleva!
Namísto obvyklých 20 Kč stojí nyní odemknutí článku pouhých 9 Kč! Kód k odemknutí článku, který od nás obratem obdržíte, můžete také zcela zdarma poslat svojí kamarádce a potěšit ji v letních měsících pohodovým čtením. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 900 10 09. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9001009 je 9 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden