Poštval proti sobě fanoušky

Skutečnost, že příznivci Karla Gotta (77) nejsou už nějakou dobu spokojení s vývojem událostí kolem několikanásobného zlatého slavíka, není žádným tajemstvím. Ovšem to, co se kolem Mistra strhlo nyní už překročilo zřejmě veškeré únosné meze.

Na Gotta, který byl ještě donedávna doslova nedotknutelný a nebyla snad nikdo, kdo by proti němu řekl křivého slova, se žene drsná kritika snad ze všech stran. Zřejmě nejvíce zvedl fanoušky ze židlí fakt, že se Karel Gott odmítl vyjádřit ke smrti Věry Špinarové (†65) a učinil tak až po nemalém nátlaku ze strany svých věrných posluchačů a médií.

Stejně tak nemohou příznivci zpěvákovi odpustit, že nejenže nepřijel na pohřeb Špinarové, ale ani se neobtěžoval poslat kondolenci či květinu. „Je to hanba! Moc jste mě zklamal,“ píše jedna z fanynek na sociální síti a rozhodně není jediná, kdo se bouří. Podobných příspěvků je tam hned několik.

Odmítl psát věnování

Podobný poprask se nyní očekává kolem nejnovějšího vyjádření Gottova managementu. Matka Ivany Gottové (41), Blanka Krejčí (66), získala místo u zpěváka a komunikuje s jeho fanklubem.

Tam před pár dny dorazil drsný email, v němž Krejčí upozorňuje, že Karel Gott už nebude psát na své podpisové karty věnování, jako tomu bylo dosud. Prý ho to velmi vyčerpává a navíc je nepochybně jediný z českého showbyznysu, kdo se s věnováním vůbec obtěžuje.

Podle Krejčí je zpěvák už vyčerpaný a pokud ho mají jeho fanoušci rádi, jistě to pochopí.

reklama
reklama

Komentáře