Poté, co se její slavný otčím rozvedl s její matkou, přestala s ním Lucie Zedníčková komunikovat!

Muži, který jí léta vychovával, odepřela možnost vidět nevlastní vnoučata!

Herečka Lucie Zedníčková (51), hvězda Ordinace v růžové zahradě, poznala kouzlo své profese už v dětství. V soukromí se jí ale tolik nedařilo a partnera změnila několikrát.

Kromě přirozeného talentu rozhodly o budoucnosti Lucie Zedníčkové dvě okolnosti. Tou první bylo, že se už v předškolním věku ocitla před televizními kamerami. Vděčila za to nepřímo tenisu. Dědeček Lucie ho totiž chodil trénovat a na kurtech potkal slavného dabingového režiséra K.M.Walló (+75).

Zapovídali se spolu a výsledkem bylo, že pětiletá Lucie chodila dabovat dětské role. Netrvalo dlouho a hrála už nejen „hlasem“, ale i naživo. Stala se totiž jedním z dětí, které vystupovaly v nedělním vysílání pro nejmenší, které uváděla

Zbývá vám 91% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden