Můj čas na kafíčko

Poté, co se nemoc vrátila, věděla Hana Maciuchová, že tentokrát nad ní už nezvítězí!

Můj čas na kafíčko

Smrt Jiřího Adamíry jí zlomila srdce a nikdy se z ní nevzpamatovala.

Osud dopřál Haně Maciuchové (†75) krásnou kariéru a velkou nádhernou lásku. Připravil jí ale i životní rány: o svého milovaného partnera přišla předčasně a nedostala šanci stát se matkou.

Narodila se ve Šternberku, ale když jí byly čtyři roky, přestěhovala se její rodina do Olomouce. Po herectví Hana Maciuchová (†75) jako malá netoužila, i když jí zaujalo, jak se její maminka převlékala na maškarní plesy.

Hana měla ale jiné plány. Přála si studovat medicínu nebo pedagogickou fakultu. Rodiče byli sice nadšenými ochotníky a ona se k nim občas připojila, nikdy by jí ale nenapadlo, že se právě hraním bude jednou živit.

Vrátila se den před okupací

Zkoušky na DAMU se dělají v předstihu oproti jiným vysokým školám. Právě tato skutečnost rozhodla, že se zrodila budoucí herecká legenda. Hana u

Zbývá vám 87% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden