Můj kousek štěstí

Potkali se vlastně jen šťastnou náhodou

Můj kousek štěstí

Manželství herečky JANY ŠVANDOVÉ (68) a developera PAVLA SATORIE (66) se obešlo bez skandálů a nevěr. Napotřetí to pohledné blondýnce vyšlo. Půvabná Jana Švandová (68) pochází z Prahy, a i když působí jako rozená herečka, kupodivu herectví nebylo jejím dětským snem. Jako dívka milovala starý Egypt, pomáhala při vykopávkách na pardubickém slovanském pohřebišti a toužila po studiu archeologie.

Shodou náhod se z ní však stala dramatická umělkyně. Možná k tomu trochu přispěla i maminka, velká milovnice hudby, která Janu i její dvě sestry hudbu učila milovat. Jana chodila na hodiny klavíru, ale jinak nic nenasvědčovalo tomu, že by se z ní jednou mohla stát hvězda divadelních prken.

Tatínek byl voják a díky jeho povolání se rodina dostala do Pardubic, kde Jana vystudovala gymnázium, a protože se nedostala na vysněnou školu, rýsovala mapy. Osud totiž nechtěl, aby

Zbývá vám 87% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
Štítky:
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden