Potřebuje pomoc! Chlapi, kde jste?

Nelítostná povodeň navštívila chalupu Leony Machálkové (54) na Svitavsku. Kdyby měla nebohá zpěvačka pořádného, a pokud možno i svalnatého chlapa, byl by problém předem vyřešen.

Krásná blondýna, která patří v prvé řadě do koncertních hal anebo na okázalé večírky, by si v takovém případě nemusela obléknout gumové kalhoty a pustit se do boje se spouští, kterou způsobila zlá voda.

Kde je chrabrý rytíř, který by se vrhl do boje se živlem? Bohužel chybí. Ač se zlatovláska nedávno vinula ke kolegovi Petru Kolářovi (54) anebo básnila o duetech s Marianem Vojtkem (48), a dokonce připustila, že se jí líbí nejen jako zpěvák, ale i jako muž, nikdo z nich po jejím boku teď, když je zle, nestojí.

Přitom zrovna Vojtko mohl během koncertování na Leoně oči nechat a dlouze hovořil o tom, jaká je nádherná. Rovněž jí významně nahlížel do výstřihu, což mimochodem není právě decentní. „Do chalupy to nešlo, jenom vytopená garáž a zkáza na zahradě,“ svěřila se posmutnělá blondýnka.

Nutno jí přičíst ke cti, že se s vodou statečně pere a přidává konstatování, že co ji nezabije, to ji posílí. Ruku k dílu přiložili také syn Artur (18) a Leonin tatínek. „Je tady super nálada,“ ujišťuje zpěvačka. Tak snad ano...

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden