Potřebuje zase změnu

ZDENĚK POHLREICH (63) je známý nejen díky tomu, že skvěle vaří, ale i svou ostřílenosti. Rád se svou manželkou ZDEŇKOU (48) zkouší nové výzvy a něčeho se jen tak nezaleknou. Svou milou poslal totiž do souboje.

Šéfkuchař Zdeněk Pohlreich (63) si v září loňského roku vyzkoušel, jaké to je, soutěžit v Prostřenu. A jako jediný získal plný počet bodů, tudíž se stal absolutním vítězem a vyhrál 60 000 Kč.

Výhru věnoval na charitu, a tak udělal dobrý skutek, což se tenkrát líbilo jeho ženě Zdeňce (48). A protože jsou oba velmi soutěživí, přichystal pro svou milou jedno překvapení.

Chtěl ji proslavit

Zdeněk teď tráví hodně času doma. Kvůli pandemii, ve které se všichni momentálně nacházejí, byl nucen už několikrát uzavřít svou restauraci a tuto nelehkou dobu nějak přežít. Proto se rozhodl udělat krok, jenž by jim oběma mohl i finančně pomoci.

Přihlásil ji totiž do soutěžního pořadu Prostřeno. To bylo speciální tím, že se vysílalo o posledním adventním týdnu. Tam se přihlásily drahé polovičky uznávaných šéfkuchařů v Česku, mezi kterými nakonec nechyběla ani sympatická Zdeňka. Proč ji ale do pořadu přihlásil?

Mají se plné zuby?

Je jasné, že čím víc času spolu dva lidé v jedné domácnosti tráví, tím víc si lezou na nervy. A to je nejspíš případ i šéfkuchaře Pohlreicha a jeho manželky. „Myslím si, že tam šla proto, aby si od sebe alespoň na chvíli odpočinuli,“ prozradil velmi blízký kamarád Zdeňka.

Ten zase poslední dobou prý rád tráví volný čas se známou cukrářkou Ivetou Fabešovou (36). S tou se měl údajně během toho, co jeho žena vařila v Prostřenu, scházet a mají dokonce spolu plánovat i společné podnikání.

Mnozí si myslí, že přeskočila jiskra a Pohlreich se do Fabešové zamiloval. Slušelo by jim to? Asi po těch letech manželství potřebuje změnu a sympatická blondýnka mu zřejmě učarovala.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden