Můj kousek štěstí

Potřetí se Eva Pilarová vdávat nechtěla, tanečník Jan Kolomazník byl ale neoblomný

Můj kousek štěstí

Ochotně se o ni staral, když trpěla s chřipkou v posteli. Pak v koupelně našla druhý kartáček a bylo jí jasné, že už to bude napořád. Nemýlila se…

První manžel jí utekl, když byly synovi pouhé tři měsíce. S druhým mužem to nevyšlo, protože nebývale žárlil na její profesní úspěchy. Až s tím třetím to bylo to pravé ořechové.

Někdy se láska rodí velmi postupně a vlastně i dost nečekaně. Zpěvačka Eva Pilarová (†80) se před lety spřátelila s tanečníkem Janem Kolomazníkem (71), který se stal její věrnou oporou a pomáhal jí, s čím bylo potřeba.

Ochotně například venčil jejího čtyřnohého kamaráda, a když jednoho dne ulehla do postele s chřipkou, začal se starat i o ni a už neodešel. Po jeho boku si vynahradila všechny roky, kdy se jí v lásce příliš nedařilo. Co na tom, že

Zbývá vám 92% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden