Povedou hádky až k rozvodu?

Čas, kdy nemohli hrát, přežili zdárně, teď se ale hereckému páru navršily problémy jiného druhu. Začali mít postupně jiné životní priority.

Zdravý venkovský životní styl, na tom se donedávna David Prachař (62) a jeho stále pohledná manželka Linda Rybová (45) shodli a byli ochotni pro sebe a pro své děti hodně obětovat. Jenže to šlo hladce jen do chvíle, kdy se jim dostávalo peněz.

Zdálo se, že zrovna oblíbení a respektovaní herci David Prachař (62) a Linda Rybová (45) patří mezi ty umělce, kteří mají vyděláno a zdařile zainvestováno, takže se jich žádné pracovní ani jiné převraty netknou, a donedávna to byla i pravda – to třeba David neměl o práci nouzi, a ač dnešní seriály nejsou zrovna věcí jeho srdce, vydělával dost.

Jenže teď končí Slunečná a před sebou má pouze Letní shakespearovské slavnosti, dál to moc dobře nevypadá. S manželkou by se i tak uživili v pohodě, jenže mají tři dospívající děti, Rozárku (18), Josefínu (16) a Františka (13), a ty také něco stojí, když nepočítáme kroužky, tak zejména slečny středoškolačky, což ví každý rodič, mají značné nároky na

Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Staňte se členem Premium sekce
VIP
Exkluzivní články každý den! Vždy zaručený výběr jen toho nejlepšího a jedinečného čtení!
Výhody
20% SLEVA na všechny knihy z naší knižní produkce
Dárky
Zdarma roční předplatné elektronické verze jednoho z našich časopisů

Komentáře