Povolání si vybral dobře

Už jako malý kluk v herectví vynikal. Herci Jakubu Prachařovi (35) dávali rodiče Dana Batulková (61) a David Prachař (60) spoustu hereckých rad, ale cestu si Jakub přece jen musel vyšlapat sám. Rodiče na svém synkovi poznali, že bude chtít jít v jejich šlépějích, a měli pravdu.

Když Jakuba začali dávat na jeho první herecké kroužky, byl naprosto unešený. Bylo vidět, že po svých rodičích zdědil herecký talent, a ti na něj byli oba pochopitelně pyšní. Poprvé se v televizi objevil už ve čtyřech letech, a to jako host v pořadu Manéž Bolka Polívky. Tou dobou byl ještě hodně malý a herectví bral spíš jako druh zábavy.

Umí v tom chodit

Ve filmu si Jakub poprvé zahrál ve svých třinácti letech. Šlo o film s názvem Past. Poté by se dalo říct, že šel z filmu do filmu.Jako modrooký blonďák byl u režisérů velmi žádaný, ale někteří si mysleli, že jde o protekci ze strany rodičů. Tyto fámy se však nikdy plně nepotvrdily a Jakub si stojí za tím, že protekci od rodičů nikdy nepotřeboval.

Po filmu Past se Prachař objevil i v dalších snímcích, jako například Jak chutná láska, Úlet, Milenci a vrazi nebo Boháč a chudák. Nezletilý Prachař se téměř nezastavil a ke všemu se rozhodl studovat DAMU.

Nicméně studium nestíhal a dával přednost hereckým nabídkám, proto studium nedokončil. V současnosti se herec nevěnuje už jen herectví, ale také moderování..

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden