Požádá brzy Soukup Hanychovou o ruku?

Zpočátku to vypadalo jen na románek, ovšem teď se zdá, že jsou ti dva pro sebe jako stvoření. Proč to vypadá, že našla v mediálním magnátovi toho pravého?

Jako by k sobě patřili už spoustu let. AGÁTA HANYCHOVÁ (37) působí po boku JAROMÍRA SOUKUPA (53) jako ta nezamilovanější žena pod sluncem. A není divu, že už se mluví o svatbě!

Na začátku jejich lásce věřil opravdu jen málokdo. Jenže postupem času to vypadá, že modelka Agáta Hanychová (37) opravdu tvoří s mediálném magnátem Jaromírem Soukupem (53) spokojenou dvojici, která má před sebou zajímavou budoucnost.

Proč by to Agátě právě s ním mohlo vyjít a co je vlastně spojuje? Dcera známé herečky Veroniky Žilkové (60) po rozchodu se svým manželem Jakubem Prachařem (38) hledala dlouho toho pravého. A vyzkoušela skutečně snad každý typ muže a vždy věřila, že je to ten pravý.

Zamilovat se pro ni není problém

Navíc se láskou k nim chlubila na sociálních sítích a samozřejmě s většinou z nich seznámila i své děti. Užívala si s

Zbývá vám 86% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS.
Letní sleva!
Namísto obvyklých 20 Kč stojí nyní odemknutí článku pouhých 9 Kč! Kód k odemknutí článku, který od nás obratem obdržíte, můžete také zcela zdarma poslat svojí kamarádce a potěšit ji v letních měsících pohodovým čtením. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 900 10 09. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9001009 je 9 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden