Poznáte andělská znamení?

Nic, co se děje kolem vás, není náhoda. Andělé posílají svá znamení různými cestami.

Toužíte komunikovat se strážným andělem? Je třeba mít otevřenou mysl a srdce, abyste mohla zachytit způsob, jakým s vámi vaši andělé komunikují. Jakých drobných projevů kolem sebe byste si měla všímat?

Jestli věříte, že máte svého strážného anděla, záleží jen na vás. Pravda je, že i ti, kdo na andělské bytosti nevěří, tak v mnohých situacích, když je jim nebo jejich blízkým doopravdy těžko, vysílají nejrůznější modlitby k andělům. Jsou ochotni slíbit i nesplnitelné, jen aby byly jejich prosby vyslyšeny. I anděly obklopují nejrůznější zkazky a legendy.

Odhalení nové cesty

Každý má svého anděla strážného a nezáleží, jestli je věřící, či ne. Slovo anděl znamená posel. A andělé přinášejí zprávy z vesmíru. Komunikace s andělem vám může pomoci při řešení různých trápení.

Váš anděl vám ukáže, jak se na situaci dívat z jiné stránky, a ukáže vám cestu. Otevřete se jeho pomoci a nezapomeňte mu za ni poděkovat.

Požádejte je o pomoc

Někdo si myslí, že máme jen jednoho anděla strážného, jehož posláním je nás ochraňovat. Podle jiných teoriíí a ezoterických nauk prý zase

Zbývá vám 75% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden