Poznáte andělská znamení?

Nic, co se děje kolem vás, není náhoda. Andělé posílají svá znamení různými cestami.

Toužíte komunikovat se strážným andělem? Je třeba mít otevřenou mysl a srdce, abyste mohla zachytit způsob, jakým s vámi vaši andělé komunikují. Jakých drobných projevů kolem sebe byste si měla všímat?

Jestli věříte, že máte svého strážného anděla, záleží jen na vás. Pravda je, že i ti, kdo na andělské bytosti nevěří, tak v mnohých situacích, když je jim nebo jejich blízkým doopravdy těžko, vysílají nejrůznější modlitby k andělům. Jsou ochotni slíbit i nesplnitelné, jen aby byly jejich prosby vyslyšeny. I anděly obklopují nejrůznější zkazky a legendy.

Odhalení nové cesty

Každý má svého anděla strážného a nezáleží, jestli je věřící, či ne. Slovo anděl znamená posel. A andělé přinášejí zprávy z vesmíru. Komunikace s andělem vám může pomoci při řešení různých trápení.

Váš anděl vám ukáže, jak se na situaci dívat z jiné stránky, a ukáže vám cestu. Otevřete se jeho pomoci a nezapomeňte mu za ni poděkovat.

Požádejte je o pomoc

Někdo si myslí, že máme jen jednoho anděla strážného, jehož posláním je nás ochraňovat. Podle jiných teoriíí a ezoterických nauk prý zase

Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Staňte se členem Premium sekce
VIP
Exkluzivní články každý den! Vždy zaručený výběr jen toho nejlepšího a jedinečného čtení!
Výhody
20% SLEVA na všechny knihy z naší knižní produkce
Dárky
Zdarma roční předplatné elektronické verze jednoho z našich časopisů

Komentáře