Poznejte svou sílu podle zvířat!

Vyberte si jedno z našich osmi mocných zvířat a zjistíte pravdu o své vnitřní síle a charakteru! Které zvíře na vás mocně a magicky působí? Podvědomě si ho totiž vybíráte na základě svých přání a tužeb. V jakém zvířeti se najdete vy?

Vlk - ozdoba každé společnosti

Váš entuziasmus a nadšení pro život je přímo obdivuhodný. Každý vás touží mít ve svém týmu. Razíte heslo, že život bez radostí nemá žádný smysl a je zbytečný. Jste neustále v pohybu, lační po nových zážitcích a lidech, se kterými je můžete podniknout. Nejenže se umíte bavit, ale také vyhledáváte dobrodružství. Navzdory zdánlivě lehkovážné povaze cítíte silné rodinné vazby. Máte ochranitelské sklony a nedáte na svoje blízké a rodinu dopustit. Většinu života se snažíte, aby se měli tak dobře jako vy.

Slon - na cestě k cíli vás nic nezastaví

Jakmile si něco umanete a vezmete do hlavy, nezastavíte se, dokud to není hotové. Všechno ostatní odsouváte stranou, dokud nesplníte to, co vás tak moc pálí. Vaší nejsilnější vlastností je schopnost koncentrace a síla, s jakou dosahujete svých cílů. K chybám druhých jste naprosto velkorysí. Nemáte žádný problém odpustit, ale ve skutečnosti nikdy nezapomenete. Rodina je pro vás důležitá a rádi s ní trávíte veškerý svůj čas. I když máte své přátele rádi, na dovolenou vyrazíte raději se svými nejbližšími.

Tygr - suverénní a hrdá bojovnice

Jste silná sebevědomá osobnost s názory, za kterými si skálopevně stojíte. Máte rádi velkou a veselou společnost, i když si vystačíte i sami. Co je vaše, je jen vaše a všichni by si to měli pořádně zapsat za uši. Často si děláte, co chcete, aniž byste brali ohled na to, co si myslí ostatní. To je sice známka silné osobnosti, ale dejte si pozor, abyste snadno nesklouzli k sobeckosti a bezohlednosti. Pokud se naučíte krotit svoji osobnost a občas naslouchat druhým, sklidíte obdiv a respekt širokého okolí.

Gorila - ztělesněné bezpečí a důvěra

Na všechny působíte velmi příjemně a vyrovnaně, a oni proto s vámi rádi tráví čas. Neexistuje pro vás nic důležitějšího než to, aby všichni členové vaší početné široké rodiny byli šťastní a spokojení. Vy sami jste velmi ochotní, obětaví, přátelští a nabízíte často svoje „široké“ rameno na vyplakání, což bohužel znamená, že vás občas má někdo tendenci využít. Pokud na to přijdete, probudí se ve vás vztek, který by nikdo nečekal. Jakmile vás někdo opravdu zradí, neodpouštíte. Doslova ho vymažete ze svého života.

Velryba - snílek a chodící naučný slovní

Vaše obecné znalosti jsou vskutku obdivuhodné a hluboké. O všem jste už něco četli a na všechno znáte tu správnou odpověď. Lidé kolem vás na vás nejvíce oceňují vaši inteligenci a vědomosti. Zbožňujete svoji rodinu, nejvíce její nejmladší členy. S dětmi to báječně umíte a ony úplně zbožňují vaše nápady a bezbřehou fantazii. Na lidi, kteří vás neznají, můžete možná působit chladně a odtažitě, dokud neodkryjí, že si v podstatě jen žijete ve svém světě vlastních myšlenek.

Želva  - zdobí vás moudrost a vytrvalost

Nezáleží vůbec na tom, jaká vás čeká důležitá výzva nebo jaká překážka se vám postaví do cesty. Vás prostě vůbec nic nezastaví. Všechny náročné situace, které jste už dávno od útlého dětství museli vyřešit, si moc dobře pamatujete. A taky moc dobře víte, že vás posílily a že jenom díky nim jste takoví, jací jste – to je rozumnější, silnější a mnohem zkušenější. I v dospělosti pak často vyhledáváte výzvy a náročné úkoly, díky kterým se posouváte dál.Také proto jste v pracovním životě většinou velmi úspěšní a uznávaní.

Nosorožec - spoléháte se na svou velkou sílu

Strategie a rošády nejsou zrovna váš šálek čaje, a proto taktika, kterou bohužel zastáváte je: Nejdřív jednej, potom mysli! Vždycky se spoléháte na svoji sílu, což se spoustě lidí kolem vás vůbec nelíbí. Váš životní partner musí být někdo, kdo je schopen vás milovat a je ochotný brát vás i s vaší vznětlivou, avšak velmi vřelou povahou. Jste rozený dobrák, takže v lidech hledáte jen to nejlepší. Kvůli tomu se bohužel občas nepříjemně spálíte, což vám ale stejně nevezme vaši nezměrnou důvěru v lepší svět.

Medvěd - v klidu si vystačíte úplně sami

Jste velký individualista, stejně jako váš předobraz medvěd. Jste si jistí, že sami moc dobře víte, co je pro vás tím nejlepším. Bez problémů se přizpůsobujete tomu, co vám život přinese a příliš nedáte na rady vašeho okolí. I když nemáte problém vystačit si sami se sebou ve volném čase a klidně i na dovolené, společností dobrých přátel rozhodně nikdy nepohrdnete. Co ovšem milujete ze všeho nejvíc, je spojení dobré společnosti a vybraného jídla. Jste velký požitkář a labužník a máte velmi vytříbený jazýček.

reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden

reklama