Můj kousek štěstí

Práce hodně, chlapů málo?

Pro roli zprávařky chtěli prý Sáře odbarvit vlasy. Ona ale řekla NE... stejně jako svým nápadníkům

Mladá, krásná, úspěšná a přitom stále bez partnera? Tomu se v případě Sáry Rychlíkové (23) snad ani nechce věřit.

Od doby, co hraje v seriálu 1. MISE se zástupy jejích obdivovatelů jistě stále rozšiřují. Není divu, v seriálu z vojenského prostředí, kde se převážně pohybují muži v uniformách, je půvabná brunetka jednou z největších ozdob.

A mužské publikum poté bere telefony do ruky a herečku zásobují nabídkami nejrůznějšího charakteru. Jak se ale zdá, žádný z nich u Sáry zatím neuspěl.

S Kristýnou Leichtovou byly ozdobou seriálu 1. MISE.

Rande? Ne! Raději roli!

„Píšou mi, ale já to neotvírám. Nečtu to. Střežím si své soukromí a bavím se s lidmi, které jsem znala a znám,“ přiznala s tím, že je stále sama. Ovšem na příval práce si nemůže stěžovat.

Krom 1. MISE hrála také v seriálu Lajna či Národní házená a teď ji čeká role další, a ne malá. V novém seriálu Dobré zprávy si zahraje moderátorku hlavních zpráv. Prý tak trochu kariéristku, která si jde tvrdě za svým. Má s ní snad atraktivní Sára něco společného?

Uspěje tenhle?

Samozřejmě je úctyhodné, že se herečce, která ještě studuje DAMU, pracovně tolik daří, neměla by ale ve svém věku myslet i na to, že práce není všechno? Prý chce muže, který ji bude mít rád takovou, jaká je, a nejen proto, že ji viděl v televizi.

V tom případě bychom si dovolili drobnou radu. Možná by bylo dobré ubrat na pracovním tempu, jinak ji budou potenciální nápadníci opravdu znát jen prostřednictvím obrazovky.

Nebo snad doufá, že se zamiluje při práci? Moderátorskou dvojici bude v seriálu tvořit s neokoukaným hercem Janem Fantou (26), tak kdoví, třeba za zpravodajským pultíkem přeskočí velká herecká jiskra...

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden