Můj kousek štěstí

Práce je pro něj noční můrou

Na první pohled by se mohlo zdát, že má Petr Rychlý všechno, po čem kdy toužil. Pravdou však je, že se mu současná podoba jeho popularity začíná do jisté míry zajídat, a to i přestože si vždycky přízně svých fanoušků vážil.

Situace se však změnila po několika letech působení v Ordinaci v růžové zahradě, kdy jej diváci přestali vnímat jako herce Petra Rychlého a stal se pro ně Čestmírem Mázlem. To s sebou přináší řadu problémů s nimiž se Rychlý smiřuje jen velmi těžko. Nejen fanoušci, ale i režiséři, scenáristé a kolegové si ho zaškatulkovali coby primáře gynekologie, a snad i proto se mu ještě donedávna nedostávalo příliš mnoho jiných pracovních nabídek.

Černý vdovec

Role začala herci přerůstat přes hlavu a on neví, jak ze začarovaného kruhu ven. Byl by schopný skončit v seriálu a vzdát se královských honorářů? Další z problémů, s nimiž se musí Rychlý potýkat, je fakt, že jeho seriálová postava je za 15 let, co v seriálu působí, natolik recyklovaná, že s ním už téměř nikdo nechce hrát. „Říkají mi černý vdovec,“ posteskl si představitel primáře z kamenické nemocnice, kterému umíraly partnerky jako na běžícím pásu. Během deseti let hned tři. „Kolegyně se mnou nechtějí hrát, aby je hned nečekala smrt,“ vysvětlil Rychlý.

Touží po uznání 

Nekonečné seriály mají jednu obrovskou výhodu a to jsou peníze. To je jistě to, co Rychlého v Ordinaci drží. Dlouho totiž toužil po uznání i na poli filmovém. Nedávno se dočkal své vysněné šance ve snímku Ženská pomsta. Rychlý prý doufá, že díky této rodinné komedii fanoušci zapomenou na Čestmíra Mázla a dovolí mu vyniknout i mimo kamenickou nemocnici. Herce však přesto stále trápí pochybnosti, zda se dokáže vymanit ze své škatulky. Bojí se, že mu Ordinace v růžové zahradě už definitivně pohřbila kariéru?

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden