Moje sladké tajemství

Práce, nebo rodina?

Herečka se na dítě těšila, ale teď má asi pocit, že jí ujede vlak.

Některé slavné čerstvé maminky spěchají téměř rovnou z porodnice rychle zpátky ke své práci a budování kariéry. Nejinak tomu je i u herečky Malvíny Pachlové (31). Dlouholetá hvězda seriálu Ulice o svých nabitých pracovních plánech mluvila prakticky ještě pár dní před porodem své prvorozené dcery Enoly.

Své záběry v Ulici, kde hraje kavárnici Šárku, sice stihla dotočit zavčasu, téměř do poslední chvíle ale hrála v divadle, a navíc se věnovala ještě dabingu. „Mám spoustu věcí rozdělaných, které nějak budeme muset napasovat, že buď to stihnu před porodem, nebo po porodu dodělat,“ smála se Malvína (31).

Milan Ligač je otcem její dcerky.

Změnila plány docela rychle

Herečka však netušila, že ji jen pár dní nato dcerka překvapí svým předčasným příchodem na svět. Termín porodu měl být začátkem ledna letošního roku, malá Enola se ale herečce a jejímu partnerovi, taktéž herci, Milanu Ligačovi (29), narodila ještě v roce loňském, a to už zkraje prosince.

Vánoce i příchod nového roku už tedy mladá rodinka oslavila společně a Pachlová si naplno užívala mateřství. Nedalo se nic dělat, pracovní plány zkrátka musely jít stranou, ovšem zjevně ne na dlouho.

Zatím prý dabuje a Ulice musí počkat.

Zpátky do Ulice?

Jak se zdá, práce nepočká, a protiargumentem nejspíš není ani fakt, že má herečka doma malého kojence. Už v polovině ledna prozradila, že se vrátila k dabingu. „Trochu už pracuji. Dabing se dá dobře skloubit,“ prozradila Malvína, pro kterou jsou mateřské povinnosti prý stále přednější.

Změna plánu

Dceři se snaží věnovat, co to jen jde, a tak návrat k natáčení seriálu ještě podle všeho neplánuje. „Do Ulice se vrátím moc ráda, je to druhá rodina, kdy to bude ale ještě nevím. Uvidíme. Teď si užíváme čas spolu,“ říká herečka, která si ale moc dobře uvědomuje, že na její místo se třese zástup dravých kolegyň.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden