Pracujte správně s karmou

Zákon karmy je jako zákon akce a reakce. Když vydáváte dobrou energii, vrátí se vám zpět.

Nic na světě se neděje náhodou. Ani vy se v žádné situaci neocitáte náhodou. Vždy jde o příčinu a následek. A to je třeba si uvědomit. Jak s tím souvisí karma a jak se chovat, abyste ji měli dobrou?

Lidé slovo karma rádi používají. Málokdo ale ví, co znamená. Karma označuje v sanskrtu čin, skutek nebo působení. Jde o nesplacený účet v pozitivním či negativním slova smyslu.

Karma může být dobrá, nebo špatná. Vychází z příčin, které jsme v minulosti sami uvedli do pohybu. Pokud má někdo šťastný život a provází ho úspěch i bez toho, aby k tomu vynaložil převeliké úsilí, má dobrou karmu.

Jak k ní dospěl? Karma začíná vznikat, když se člověk narodí, získá ego a má možnost svobodné volby. Začíná koloběh akcí a reakcí.

Vše se vrátí

Pokud někdo někomu něco ukradne, podle zákona karmy se mu to vrátí.  V tomto nebo některém z budoucích životů. Zároveň má však

Zbývá vám 78% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden