Prádlo do letního horka

Nejlepší volby, jak se obléci do veder

Horké dny volají po co nejpohodlnějších svršcích. Mnohdy nám to ale ztěžuje výběr spodního prádla, které by letním outfitům neubíralo na pohodlí, vzdušnosti a stále plnilo svou funkci.

Rády byste si oblékly šaty se špagetovými ramínky, blůzu s odhalenými rameny či zády? Nabízíme vám možnosti, které splní svou funkci a budete s nimi vypadat přirozeně.

Podprsenka nebo pás bandeau

Za tímto názvem se skrývá podprsenka bez ramínek. Má opěrnou funkci pouze po svém obvodu. Její tloušťka je prakticky po celém obvodu stejná, vepředu tedy skrývá zhruba stejně jako vzadu. Zapínání mívá buď klasicky vzadu, nebo v přední části. Častá je ale i verze, kdy se pouze přetáhne na požadované místo. Bude se dobře vyjímat jak pod halenkou, tak pod průsvitným topem či pod šaty, které mají dát vyniknout dekoltu bez ramínek. Doporučuje se ale spíše ženám, které příroda obdarovala skromněji. Klasický pás bandeau pak drží jen díky svému silikonovému proužku. Na pokožku krásně přilne a ani se nehne.

Lepítka na bradavky

Tato vychytávka se hodí pro outfity s odhalenými zády a s volnějším střihem v přední části. Gelová lepítka slouží k tomu, aby vám pod topem nevyčnívaly bradavky. Stačí, když je na ně jednoduše přilepíte. K dostání jsou ale i celé lepicí podprsenky. Gelové i textilní.

reklama
reklama

Komentáře