Prahne po obdivu a zájmu mužů

Když si před dvěma lety vytančila v soutěži StarDance stříbrnou medaili, muži na ní mohli oči nechat. Od té doby se toho u herečky Pavly Tomicové (58) hodně změnilo.

Po StarDance byla na výsluní, o nápadníky neměla nouzi a její sebevědomí raketově vzrostlo. Hlavně to bylo proto, že zhubla, začala se cítit lépe ve vlastním těle a víc chodila do společnosti, které vždy vládla.

Strhávala na sebe pozornost zábavnými historkami a manžel Ondřej Malý (54) ji nikdy nemohl dostat domů. Často chodila do společnosti i bez něj. Ohromná popularita ale po čase odezněla a všechno se vrátilo do starých kolejí. Tomicové pozornost začala chybět, a proto jí udělalo radost, když ji oslovili tvůrci seriálu Slunečná.

Žárlí na kolegyni?

Jejich nabídku okamžitě přijala. Jenže její představy se tak úplně nenaplnily. Pavla většinou dostává jen samé komediální role a jinak tomu není ani ve Slunečné. Tam ztvárňuje postavu Aleny, která je vtipná, veselá a taky velmi podnikavá.

Tomicové se hraje dobře, ale už si párkrát postěžovala, že je tak trochu zaškatulkovaná. Ráda by si zahrála třeba nějakou mrchu nebo dračici, i kolegové by ji díky tomu asi vnímali jinak. Teď ji mají všichni spíš za takovou „hodnou tetu“, která jim vždy se vším poradí.

Pavla by ale byla ráda, kdyby ji vnímali víc jako ženu a třeba s ní i čas od času zaflirtovali. Proslýchá se, že má

Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Staňte se členem Premium sekce
VIP
Exkluzivní články každý den! Vždy zaručený výběr jen toho nejlepšího a jedinečného čtení!
Výhody
20% SLEVA na všechny knihy z naší knižní produkce
Dárky
Zdarma roční předplatné elektronické verze jednoho z našich časopisů
reklama
reklama