Přátelé Simonu Krainovou před Bořkem Slezáčkem varovali, ale ona si nedala říct - a litovala!

Po rozvodu si navzájem vzkazovali přes média nepěkné věci!

Zamilovala se do něho na první pohled a láska jí zaslepila oči. Simona Krainová (45) měla brzy možnost litovat toho, že s Bořkem Slezáčkem (51) dokráčela až do svatební síně!

O tom, že je Simona Krainová (45) mimořádně krásná žena, svědčí její velké úspěchy ve světě modelingu. Jak už to ale bývá, krása nezaručuje úspěch v soukromém životě. A na jeden svůj krok Simona dodnes nerada vzpomíná – na své první manželství s moderátorem Bořkem Slezáčkem (51).

Nevěřila, že jejich vztah nevyjde.

Přála si dobýt svět

Touhu po svobodě a po objevování světa v sobě měla Simona už od dětství – také díky svému otci, který jí říkal o krásných místech na naší planetě. V Havířově, kde modelka vyrůstala, se díky tátově šikovnosti seznámila i s kvalitní hudbou a cizími seriály. Otec si totiž jakožto spojový mechanik vyrobil vlastní satelitní přijímač. Ještě ve školním věku poznala, jak se žije na Západě a to jí motivovalo, aby se snažila nějakým způsobem dobýt svět. Tvrdila, že její tvář bude jednou na obálkách magazínů, ale tenkrát jí ještě nikdo nebral vážně. Simona šla studovat na střední odborné učiliště spojů, jenže tenhle obor pro ni vůbec nebyl. Hned v prváku dokonce propadla z matematiky. Bylo jasné, že si musí najít jiný způsob uplatnění. Maminka odpověděla na inzerát ohledně castingu modelek. A Simona uspěla – dostala dokonce nabídku pracovat v Paříží! Její kariéra šla rychle nahoru, zanedlouho měla tolik práce, že se třeba hned po příletu na letišti dozvěděla, že odlétá na další místo. Současně ale zjišťovala, že modelky to s muži opravdu nemají snadné – platí prý, že je každý chce jen do postele a ne do života.

Kamarádka Dara jí radila dobře.

Raději se rozhádala s kamarádkou

Po boku Simony se nejprve objevovali cizinci, jeden francouzský restauratér, se kterým žila šest let nebo majetný Turek. Ze známých osobností to pak byl hokejista Jiří Hudler (34). Tomu bylo o pár let méně a navíc se ještě nechtěl usadit, na rozdíl od Simony. Vztah skončil, když novináři Jiřího nachytali s lehkými slečnami. A pak už přišel vztah s Bořkem Slezáčkem. Setkali se na jednom večírku. Bořek měl za sebou nepodařený vztah s modelkou Alenou Šeredovou (40). Simona se do něho opravdu hodně zamilovala. Nedbala varování dobrých přátel, že si nasazuje příliš růžové brýle. Láska jí zaslepila dokonce natolik, že se kvůli odlišným názorům na nového partnera rozhádala s dlouholetou kamarádkou Darou Rolins (45). Poprvé v životě dotáhla Simona svůj vztah až do svatební sině. Obřad probíhal za zvýšených bezpečnostních podmínek na zámečku v Hradci nad Moravicí. Simona si nepřála, aby se z její svatby stal mediální cirkus. „Nechci, aby to bylo všude po novinách a můj táta musel střílet po stromech a shazovat fotografy,“ řekla doslova. Kdyby bývala věděla, jak manželství dopadne, asi by se na všechno dívala jinak.

Jiří jí byl nevěrný.

Došlo mu, že to přehnal

Vztah se po dvou letech zcela zhroutil. Jedním z důvodů možná bylo i to, že Simona ještě nechtěla mít děti, zatímco Bořek se do otcovství vysloveně hnal. Modelka byla na vrcholu své kariéry a nehodlala vystupovat z dobře rozjetého vlaku. Rozvod byl doprovázen nepěknými přestřelkami mezi partnery v médiích. Simona tvrdila, že Bořek ji jen zneužil k tomu, aby se po jejím boku zviditelnil. Bořek odpověděl ještě tvrději: měl prý tu „čest“ žít s největší narkomankou a psychopatkou, která mu dvakrát denně prohledávala mobil. Naštěstí mu došlo, že přestřelil a svá slova zmírnil s tím, že se prostě nechal rozvodovým dramatem vytočit. Později se ještě pokoušel o kontakt se Simonou, ale ta ho odmítla, že už spolu nemají nic společného. Čas už všechny emoce dávno uklidnil, ale modelka bere svůj první pokus o manželství jako odstrašující příklad.

S Karlem je prý šťastná!

Toho pravého potkala na vysněném místě!

Když byla Simona malá, představoval pro ni jeden z vysněných cílů Brooklynský most v New Yorku. Shodou okolností právě tam potkala muže, který za to skutečně stojí. Podnikatel Karel Vágner (42), syn stejnojmenného známého hudebníka, prý ale nebyl její typ. „Proto si mě musel najít on, protože kdyby to bylo na mně, tak sbalím dalšího průseráře,“ řekla Simona. A nelituje toho - dnes je šťastnou maminkou dvou synů, které s Karlem má. Nejvíc oceňuje, jaký je její partner vyrovnaný kliďas.

reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden

reklama