Pravda o jejích láskách

Vendula Pizingerová (44)

Po devíti letech přichází vdova po slavném hudebníkovi a producentovi Karlu Svobodovi (†68) , dnes už potřetí vdaná paní Vendula Pizingerová (44) s překvapivým přiznáním. Její první a nejznámější manžel, který spáchal sebevraždu a zanechal tak ji i synka Jakuba (11) napospas osudu, prý často mluvil o tom, že chce svůj život ukončit. Vendula teď poprvé v životě veřejně přiznala, že Svoboda o své sebevraždě skutečně několikrát hovořil.

Svoboda vyhrožoval smrtí

„Věřila jsem, že se zabil, protože tím předtím vyhrožoval,“ popsala až nyní vdova po slavném hudebníkovi moment, kdy se dozvěděla o oné hrůzné události. Nebrala prý tehdy jeho vyhrůžky vážně. „Je těžké posoudit, do jaké míry jsou tyhle věci demonstrativní a teatrální a do jaké míry jsou pravdivý. Ale Karel někdy chodil s pistolí a mířil na sebe,“ vzpomíná na děsivou minulost dnes konečně znovu šťastně vdaná vdova po hudebním géniovi Pizingerová. Zakladatelka Nadace Kapka Naděje, která už roky pomáhá postiženým a nemocným dětem, však prozradila i svá další vztahová tajemství. „Měla jsem švába na mozku a chtěla jsem se zbavit toho, že jsem vdova,“ říká Vendula o důvodech, kvůli kterým si necelý rok po sebevraždě svého prvního muže brala majitele obchodu s nábytkem Patrika Auše (37).

Auš jí prý mlátil

Vztah s mladším a povahově odlišným podnikatelem však nevydržel ani tři roky a až nyní se Vendula přiznává k tomu, že došlo bohužel i na domácí násilí. Právě to bylo hlavním důvodem, proč skončilo i její druhé manželství. Svobodová se poté věnovala hlavně své nadaci a když se v jejím životě konečně objevil nový muž, bylo to pro všechny velké překvapení. Snad proto, že už jí není dvacet, neváhala a svou velkou životní lásku – o 16 let mladšího syna své dobré kamarádky Josefa Pizingera (28) si loni vzala za svého třetího muže. Mají prý toho společného víc než by se mohlo zdát.

reklama
reklama

Komentáře