Můj kousek štěstí

Pravda o vztahu s Hanzlíkem

Utajený románek?

Už mnoho let se spekuluje, co mezi nimi bylo. Nebo snad stále je? Nyní vyplouvají na povrch zajímavé informace.

Daniela Kolářová (76) patří mezi nejobsazovanější české herečky, dnes září například v seriálu Zlatá labuť. V jejím životě je přesto celá řada tajemství. Jedno z největších se týká herce Jaromíra Hanzlíka (75).

Natočili toho spolu opravdu hodně, jednu dobu byli prakticky nerozluční. Ani jeden z nich však jakýkoli románek nepotvrdil. Přesto je celá řada indicií, které naznačují, že mohou oba jen úspěšně mlžit.

S Hanzlíkem tvořili pár v řadě filmů i divadelních představení, tvůrcům jejich vzájemná přitažlivost neušla.

Důvod rozvodu?

Nebylo by divu, když spolu v 70. letech natáčeli jeden film za druhým, byli oba zadaní. Hanzlík žil s Janou Brejchovou (83), Kolářová byla vdaná za režiséra a herce Jiřího Ornesta (†70).

Dá se tedy předpokládat, že ani jeden z nich by neměl zájem na tom, aby se cokoli provalilo. Ovšem, když se herečka po čtrnácti letech manželství rozváděla s Ornestem, kolovaly řeči o tom, že v krachu manželství měl prsty právě románek s Hanzlíkem. „Lidé si mysleli své, neměli jsme jak to ovlivnit,“ říká dnes Kolářová.

Zamotané avantýry

Podle názorů některých pamětníků naopak ovlivnit mohli celkem mnoho. Podle některých informací měli mít k sobě opravdu blízko a jen to šikovně skrývali a popírali. Možná jsou to jen divoké spekulace.

Práci už si dnes pečlivě vybírá. Na roli v seriálu Zlatá labuť po boku Petra Kostky ale ráda kývla.

Třeba si ale někteří lidé stále dobře vzpomínají, co viděli a slyšeli... Nebyl by to však jediný románek, který prožila. Herečka totiž poprvé rozvedla svého o deset let mladšího kolegu Martina Stropnického (66), který kvůli ní opustil svou první manželku Lucii Borovcovou (66).

Bylo to ale zbytečné, romance mezi ním a Danielou Kolářovou stejně dlouho nevydržela. Paradoxně se po několika letech oba ke svým partnerům vrátili a v obou případech z toho byla druhá svatba. S tím rozdílem, že Stropnický se s Borovcovou později znovu rozvedl, ale Kolářová s Ornestem už zůstala.

Je zřejmé, že si herečka ráda užívala života a přízně mužů. Rozhodnutí, jak se vztah bude vyvíjet, ale možná nechávala vždy na partnerech. V případě Stropnického by prý akceptovala, kdyby jí řekl, že vztah nemá smysl.

Jak je to dnes?

Dohoda tak klidně mohla padnout i s Hanzlíkem. Některá odvážná tvrzení dokonce říkají, že pro sebe mají slabost dodnes, ale už se neodváží navázat tam, kde kdysi skončili.

Zatímco herečka po smrti manžela zůstala sama, Hanzlík partnerku má, už řadu let žije s Lenkou Kozlovou. Na staré časy s Kolářovou ale rád zavzpomíná...

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden