Pravidla kouzlení

Pokud se rozhodnete provozovat bílou magii, musíte se naučit dodržovat několik základních pravidel, aby vše fungovalo tak, jak má, a neobrátilo se to proti vám.

Nikomu neškoďte

• Toto pravidlo má svou tradici. Všechno, co vyšleme, se nám vrátí, a to vícenásobně. Například když uděláme kouzlo uzdravení pro jiného člověka, vrátí se nám pozitivní síla a energie. Když uděláme zase kouzlo, aby někdo ochořel, opět se nám to vrátí.

Nechte magii působit

• Toto pravidlo je velmi důležité, protože když uděláte nějaké kouzlo či rituál, tak ho musíte nechat působit. Stejně jako když zasadíte semínko, tak vám hned nevyklíčí, třeba až za pár dní. I v magii musíte

Zbývá vám 74% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS.
Letní sleva!
Namísto obvyklých 20 Kč stojí nyní odemknutí článku pouhých 9 Kč! Kód k odemknutí článku, který od nás obratem obdržíte, můžete také zcela zdarma poslat svojí kamarádce a potěšit ji v letních měsících pohodovým čtením. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 900 10 09. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9001009 je 9 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden