Můj kousek štěstí

Prchne Ivana Gottová za láskou do Ameriky?

V Česku je věčně „pod dozorem“ médií, najít si lásku v cizině se zdá jako nejlepší řešení.

Vdova po Karlu Gottovi (†80) z mnoha stran sklízí kritiku. K nedožitým 85. narozeninám Mistra se chystá velký koncert.

Místo toho, aby Ivana Gottová (48) přijímala gratulace za to, jak skvěle se o manželův odkaz stará, schytává to od některých závistivců, podle nichž je koncert jen další příležitostí, jak chce vdova na jménu svého manžela vytřískat další peníze. Argumentují tím, že se Gottová stará o „nesmysly“, místo aby dodržela slib a na podzim otevřela vilu na Bertramce, kde má vzniknout muzeum zlatého slavíka.

Blondýnka však nedávno avizovala, že slíbený termín nestihne, což fanoušci zpěváka nenesou příliš dobře. A nejen to. Objevily se i spekulace, že Ivana se chce přestěhovat do zahraničí a aktivity v Česku řídit na dálku.

Hovořilo se o přesídlení na Floridu a tam podle všeho nebude sama. Po jejím boku se prý už nějakou dobu objevuje zatím neznámý muž. Před časem se říkalo, že by oním vyvoleným mohl být bohatý podnikatel Leon Tsoukernik (50), zdá se ale, že je jen rodinným přítelem a srdce krásné vdovy zahořelo jinde.

Jestli jde o Američana, nebo třeba Čecha, který v USA žije, není jasné. Až čas asi ukáže, co kolem Gottové je pravda a co spíš nafouknutá bublina a výplod fantazie některých lidí.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden