Moje šťastná hvězda

Před problémy utíká do práce?

Nabírá krize ve vztahu na obrátkách?

Od chvíle, kdy se KRISTÝNA LEICHTOVÁ (36) vrátila zpátky do práce, jenom kvete. Je to snad tím, že se doma dusí pod tíhou stereotypu?


Zdá se, že jen co děti Kristýny Leichtové (36) trochu povyrostly, narostla jí křídla. Ačkoli dojíždí do Prahy kvůli práci téměř čtyři sta kilometrů, vypadá lépe než kdy dřív. Říká se, že ji péče o děti dost unavovala, tak se rozhodla zaměřit svůj zrak raději na kariéru. „Dvě hodiny denně dospělého života je fakt málo.


I když časem to přejde, já vím, že jo,“ posteskla si před časem  a dodala, že každá chvilka bez dětí je pro ni jako spása z nebes. Avšak zdá se, že do práce utíká ještě před něčím. A tím má být partner Vojtěch Štěpánek (37)!


Díky kolegům se prý cítí zase skvěle.

Velká role po třech letech

Když přišla nabídka na roli do seriálu 1. MISE, nebylo možné říct ne, i když jí to jistě způsobilo mnoho organizačních problémů. Avšak Leichtová v tom viděla velkou příležitost. Poslední velký projekt dělala naposledy před třemi lety, než se jí narodila starší dcera Dorotka (3).

Není tedy divu, že po nabídce ihned skočila. Díky seriálu tak může alespoň na chvilku hodit mateřské starosti za hlavu a pravidelně se potkávat se svými milovanými kolegy, zejména pak s Janem Dolanským (43), s nímž ji pojí dlouholeté přátelství.

A všichni jí dávají pocit, že není jenom na smrt vyčerpaná máma, ale pořád ještě krásná žena. A přesně to jí podle všeho doma dost schází.

Nenechá se prý nikam tlačit

Se Štěpánkem to navíc doma vře ještě z jednoho důvodu, a tím je svatba, o které režisér údajně nechce ani slyšet. Kristýna ještě nedávno říkala, že by se moc ráda vdala, a dokonce i veřejně otce svých dcer vybídla, aby se rozhoupal.

To ho ale zřejmě jen naštvalo a evidentně jí dal jasně najevo, že se nenechá nikam tlačit. Krátce nato totiž herečka uvedla, že otázka veselky už není tak horká. Z jejích slov ale bylo znát, že na toto téma raději rezignovala. Vzdala se Leichtová nakonec svého velkého snu, jen aby měla doma klid?

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden