Před svým otcem Sigourney Weaver nejdřív zatajila manželovo povolání!

O šest let mladšího a nesmělého Jima akční hrdinka sama sbalila!

Dlouho to vypadalo, že slavná herečka Sigourney Weaver (70) nenajde toho pravého. Možná to bylo i její výškou 180 cm. Divadelního režiséra Jima Simpsona (64) si „ulovila“ sama.

Své křestní jméno si hollywoodská hvězda změnila podle jedné knižní postavy - na svět totiž přišla jako Susan Alexandra Weaver. Narodila se v New Yorku, kde strávila většinu dětství, které prý strávila tak trochu jako malá princezna.

Byla rozmazlenou, hýčkanou holčičkou, která žila v umělé bublině přepychu a o skutečném světě toho moc nevěděla. Když máte tatínka ředitele velké televize NBC, tak se vám pak lépe dělá i kariéra.

První tanec odmítl

Také Jim Simpson měl dětství celkem pohodové. Narodil se a vyrůstal na Havaji a už jako kluk hrál v televizním seriálu. Chtěl ale od života větší výzvy a proto odjel z idylického prostředí od teplého moře a šumících palem do studeného Bostonu, aby tam studoval herectví.

Nakonec se ale rozhodl, že mnohem lepším řešením pro něho bude divadelní režie. Právě tohle rozhodnutí ho přivedlo k Sigourney. Ti dva se totiž setkali v roce 1983 na jednom divadelním festivalu.

Brzy nato je svedla dohromady i

Zbývá vám 73% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden