Preiss ji nechá uštvat?

Poté, co mu byla oporou, by si také zasloužila péči.

S manželem si Martina Preissová (45) prošla mnoha problémy. Jak se ale zdá, ještě není všem zdaleka konec. Herečka se ani nemá komu svěřit a podpory se zřejmě nedočká.

Po letech se konečně může věnovat své kariéře. Martina Preissová (45) úplně kvete a je na ní vidět, že je ráda mezi lidmi. Už nějaký čas natáčí seriál Slunečná a nedávno na obrazovce zazářila v seriálu Anatomie života.

Manžele Preissovy syn dost potrápil.

Ale není to tak dávno, co si prožila peklo na zemi. U manžela Martina (48) se objevily deprese, které bohužel léčil alkoholem. Před Vánocemi 2014 se měl dokonce pokusit o sebevraždu. Po hádce vyrazil s nožem do lesa a jen díky pohotové Martině, která zavolala policii, nedošlo na nejhorší.

Po letech zase hraje.

Martin skončil na psychiatrii a další roky se s větším či menším úspěchem snažil dostat z nejhoršího. Dnes už se nebojí o problémech mluvit, což svědčí o tom, že už je snad vše na dobré cestě.

Kamarádky odepsala

Herec se zase vrátil do práce, nedávno se objevil v Sestřičkách Modrý kód a další role na něj bezpochyby čekají. Martina v tom vidí šanci, jak by si mohla trochu oddechnout a věnovat se zase sama sobě.

Jenže k tomu nemá moc příležitostí. Nedávno přiznala, že se její život smrskl jen na rodinu a na kamarádky jí čas vůbec nezbývá. Nejlepším přítelem je prý její manžel.

Tomu se ale určitě nemůže svěřit se vším, s čím by chtěla. Celá domácnost včetně péče o syny Šimona (9) a Matouše (12) je na ní a už by si možná také chtěla odpočinout a nechat se hýčkat. Jenže to Preisse nenapadne.

Neměla to s ním vůbec lehké

Ti dva se do sebe zamilovali v roce 2002, když byli oba zadaní. Ona byla vdaná za dirigenta Romana Válka (45) a Preiss měl s manželkou Klárou dnes už dospělou dceru Viktorku (21).

Martinu si tehdy musel tvrdě obhájit i před rodiči Janou (73) a Viktorem (74) Preissovými. Po všem, co s ním herečka vytrpěla, by jí však dnes už měli jenom děkovat a možná svého syna ponouknout k tomu, aby ženu vzal třeba alespoň na dovolenou, nebo jí jinak ulevil od starostí.

reklama
reklama

Komentáře