Moje sladké tajemství

Překonala osudovou zradu

Utekl od ní k jiné a nechal ji s dcerou na všechno samotnou.

Narozením dcery nastaly před lety herečce Janě Bernáškové (43) ze seriálu ZOO krušné časy, na které dodnes vzpomíná jen s hořkou pachutí.

Osud se s Janou Bernáškovou (43) moc nemazlil. S dcerou Justýnou (17) zůstala sama poté, co její tatínek, divadelní režisér David Drábek (53), odešel ještě před jejím narozením. Herečka tehdy neměla nic, dělala různé brigády jako servírka a uklízečka, dokonce rozdávala letáky pro striptýzové bary.

Drábkovi nemohla přijít na jméno. Teď je vše odpuštěno.

A bydlela u kamaráda. Pak přišel soud o střídavou péči, což dostalo na kolena celou rodinu. Dcera kvůli drsným soudům trpěla záněty ledvin, moc nejedla, a proto nerostla. Drsné vzpomínky však krásná blondýnka zřejmě hodila za hlavu. Nedávno si totiž všichni vyrazili na společnou večeři!

Práci v ZOO si moc pochvaluje.

Nechyběla Justýna, Drábek, a dokonce ani hereččin syn Theodor (10), kterého má s režisérem Rudolfem Merknerem (51). Ten ale jako jediný nedorazil. Všichni měli úsměv od ucha k uchu a evidentně se dobře bavili.

Je možné, že měl její manžel tou dobou jen hodně práce, a tak se mu večerní sedánek nehodil. Nebo spíš nemohl překousnout, že herečka po letech nenávisti zase toká s bývalým, jako by se nechumelilo. Dokáže jejich přátelský vztah ustát?

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden