Překonali spolu nevěru i ztrátu dcery Michalky

Jen těžko bychom v českém showbyznysu hledali stabilnější manželství. Přestože byli nejednou vystaveni těžkým zkouškám, dokázali je překonat a vyjít z nich silnější. 

Když se v 80. letech stal Michal David slavným, ležel mu u nohou nejen hudební průmysl, ale také většina dívek a žen. Zpěvák si údajně nikdy s city příliš hlavu nelámal a přízeň něžného pohlaví si užíval. Někteří lidé z blízkosti Davida dokonce uvádějí, že by jeho krátké románky s mnohdy sotva plnoletými dívkami vystačily na knihu.

Pak potkal tenistku Marcela Skuherskou a něco se změnilo. Bohužel ne na dlouho. V minulosti se totiž mnohokrát ukázalo, že rozhodně není žádný svatoušek a že si ve své době užíval života opravdu plnými doušky.

Jeho kariéru lemují nejen nestárnoucí hity či nablýskané ceny pro úspěšného umělce, ale také okamžiky, kdy mu nebylo dvakrát do smíchu a jeho životní jistoty se třásly v základech. Spoustu takových chvil prožil spolu se svou ženou, některé jí ale zatajil a vyšly

Zbývá vám 86% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden