Moje šťastná hvězda

Překvapivý rozvod na spadnutí

Moje šťastná hvězda

Dlouho platili za idylický pár. Vojtěchu Dykovi prý ale došlo, že po boku manželky Tatiany přišel o víc, než si uvědomoval. Opustí ji?

Ačkoli jsou spolu VOJTĚCH (37) a TATIANA (44) DYKOVI opravdu dlouho, v poslední době to vypadá, že se jejich manželství bortí jako domeček z karet.

Manželé Vojtěch (37) Tatiana (44) Dykovi spolu tvoří pár již přes deset let. Za normálních okolností by se tak o nich dalo hovořit jako o jednom z nejstabilnějších párů českého showbyznysu.

Avšak v jejich případě toto označení zrovna neplatí. Již několikrát se totiž spekulovalo, že se ti dva rozejdou, protože jejich vztah mnohdy připomíná jízdu na horské dráze. A nyní to má být ještě horší!

Nevšímá si jí?

O tom, že se Dykovi rozejdou, se nesly zvěsti již mnohokrát. Teď to ale vypadá, že Dyková se svým mužem není vůbec šťastná. Zdá se totiž, že si jí její manžel nevšímá tolik, jak by

Zbývá vám 84% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden