Moje šťastná hvězda

Překvapivá intimní zpověď

Moje šťastná hvězda

Přehnala to herečka se sdělováním skandálních informací o svém soukromí?

O VERONICE ŽILKOVÉ (60) je známo, že se za svůj život nestydí. Naposledy ale přišla s takovou informací, která jí zadělala na problémy, alespoň, co se příznivců týče. Zavře si tím nadobro dveře?

Nedávno oslavila Veronika Žilková (60) ze seriálu Hvězdy nad hlavou životní jubileum. A při té příležitosti jí vyšla kniha, ve které se ohlíží za svou dosavadní kariérou i soukromým životem. Do světa však vytroubila takové intimnosti, že se ostatní opravdu nestačili divit.

Říkal jí Pampeliško

Zejména pokud jde dítě, které údajně čekala s oscarovým režisérem Jiřím Menzelem (†82) a následný potrat. Sama se sice nejspíš potřebovala zbavit traumatu, které ji provází už několik desítek let, fanoušci jsou ale zděšeni. Co to pro ni

Zbývá vám 77% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden