Moje šťastná hvězda

Překvapivý návrat Hybnerové k Jakubu Chourovi?

Moje šťastná hvězda

Vypadalo to, že je sama a dlouho se na tom nic nezmění. Sympatická Vanda Hybnerová má být ale znovu vášnivě zamilovaná. Kdo je ten šťastný?

Herečka Vanda Hybnerová (55) září jako sluníčko. Kolegové se shodují, že takhle spokojenou ji dlouho neviděli. Je snad možné, že se vrátila k expartnerovi Jakubu Chourovi (42)?

Herečka Vanda Hybnerová (55) je v posledních týdnech hvězdou nejenom Ulice, ale také seriálu ZOO. Prožívá tak plodné období své umělecké kariéry. Dařit se jí navíc podle našich informací má i v soukromém životě.

Náš zdroj, který si přeje zůstat v anonymitě, tvrdí, že k ní na statek dojíždí výrazně mladší sympatický muž. Dokonce by to snad měl být Jakub Choura (42), se kterým v minulých letech tvořila pár. Je snad možné, že

Zbývá vám 90% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden