Moje šťastná hvězda

Přemýšlí snad Benešová o adopci?

Vzpomínala na dobu, kdy byla těhotná. Povídá, že Lucie Benešová (49) tím manželovi dávala jasný signál, že by ještě chtěla dítě.


Herečka ze seriálu Co ste hasiči před pár dny na sociálních sítích zveřejnila fotku z doby, kdy čekala svého nejstaršího syna Luciána (27). Toho má s hercem ze seriálu jedna rodina Filipem Blažkem (50).


Od té doby sice uplynulo hodně vody, ale podle mnohých je naprosto jasné, co tím chtěla Lucie Benešová (49) naznačit. Povídá se, že by si přála v pořadí své páté dítě. Jenže je otázka, jak by se na to díval její manžel.


Další dítě by jim mohlo zachránit vztah.

Dítě by mohlo zažehnat krizi?

Tomášem Matonohou (53) na tom podle některých informací v poslední době nejsou úplně nejlépe. Nejprve se spekulovalo o tom, že měl herec mladší milenku, pak se stále krásná blondýnka „zavřela„ do své roubenky v Jizerských horách a vzkazovala, jak je šťastná.

Nejprve jednu chalupku zvelebovala, pak se rozhodla další postavit, s čímž asi její manžel ne úplně souhlasil. Ozývají se tak hlasy, že by další potomek mohl znamenat zažehnání krize, zase by měli pro co společně žít.

V úvahu zřejmě připadá pouze adopce, s tím má  ale herecký pár zkušenosti. Dceru Sáru (24) si totiž vzali z dětského domova, když jí bylo osm let. Mají spolu ještě další dceru Laru (11) a syna Štěpána (17).

Co kdyby se rozvedli?

Někteří lidé se však pozastavují nad tím, jestli by manželé měli na dalšího potomka vůbec čas. On v Praze, ona na chalupě v horách. A co by se stalo, kdyby se nakonec rozvedli, jak se občas spekuluje, protože by se zkrátka rozhodli jít každý vlastní cestou?

Dítě pak by mohlo spíš trpět, než aby mělo snový život. Samozřejmě by tedy asi museli pečlivě zvážit své kroky a pravděpodobně by si museli nastavit nějaká pravidla.

V redakci jsme se však shodli na tom, že pokud by se Benešová s Matonohou pro další adopci rozhodli, byli by opět skvělými rodiči. Ať by to mezi nimi dopadlo jakkoli. Vždyť už to tolikrát dokázali!

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden